Të fundit

Alba i bie pishman për Azemin: “E kam pëlqyer Azemin në fillim, por…”

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka bërë një deklaratë të fortë gjatë darkës së banorëve të nominuar të javës.

Ajo ka thënë se në nisje të edicionit të dytë të BBVK-së, kishte një lloj pëlqimi për Azemin, por sipas saj, duke kaluar koha, ajo nuk po gjen përputhshmëri me të.

“Kam pasur pëlqim për Azemin në fillim, për pamje dhe personalitet, por sa ma shumë që e kam njohur e kam pa që është i papërshtatshëm për mua”, ka thënë pos tjerash Alba.

Çka tha Alba më shumë për Azemin? Kuptojeni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci