Të fundit

Prishtinasi kapet me armë pa leje dhe një qese të mbushur me 2€ false

Një burrë në Prishtinë është arrestuar të enjten pasi i janë kapur 53 monedha me nga dy euro false.

Ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 14:00 në rrugën “Ali Vitija”.

“Është arrestuar i dyshuari kosovar për shkak se gjatë kontrollit në veturë i janë gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me katër fishekë dhe një qese me 53 monedha nga 2 € që dyshohet se janë të falsifikuara”, tha policia në raportin 24-orësh.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci