Të fundit

Ambasadori palestinez në Beograd përqafohet me Sheshelin

Ambasadori i Palestinës në Beograd është hedhur në përqafimin e një krimineli lufte.

Siç raporton N1, në kryeqytetin serb ka ndodhur një takim në mes Vojislav Sheshelit, i dënuar për krime lufte në ish-Jugosllavi nga Tribunali i Hagës, dhe ambasadorit të Palestinës në Beograd, Muhamedom Al Namurom.

Madje, në fotografitë e publikuara, shihet përqafimi plot gëzim i ambasadorit Al Namurom dhe Sheshelit.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci