Të fundit

OKB-ja konfirmon se nuk është në gjendje të dërgojë ndihma në Gaza

OKB-ja ka konfirmuar se nuk do të sjellë sot ndihma në Gaza, sepse nuk mund të komunikojë me stafin në terren, pasi linjat telefonike dhe internetin janë fikur që dy ditë si dhe ka mungesë karburanti.

Agjencia e ndihmës e OKB-së që ndihmon palestinezët tha se kjo mund të ndryshojë shpejt nëse komunikimet dhe karburantet rikthehen, shkruan BBC.

Ndryshe, në fillim të kësaj jave, një cisternë dërgoi karburant në Gaza për herë të parë që nga fillimi i luftës mes Hamasit dhe Izraelit.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci