Të fundit

Nuk ndalet Tahiri, shënon edhe golin e dytë ndaj Bullgarisë

Ardit Tahiri i Dritës ka shënuar edhe golin e dytë në takimin mes Kosovës U-21 dhe Bullgarisë.

Tahiri arriti ta barazonte përsëri rezultatin ndaj mysafirëve, këtë radhë duke shënuar në minutën e 59-të të ndeshjes.

Sulmuesi i Dritës kishte shënuar fillimisht edhe në minutën e 34-të, duke barazuar rezultatin në 1:1.

Bullgarët shkuan në pushim mes pjesëve me epërsinë prej 1:2, por rezultati tashmë u barazua nga Ardit Tahiri.

Kjo ndeshje i përket ciklit kualifikues për Kampionatin Evropian.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci