Të fundit

“Ndeshja historike”, në këto kanale transmetohet ndeshja Moldavi-Shqipëri

Kuqezinjve iu duhet vetëm një pikë nga ky takim në mënyrë që të kualifikohet në Kampionat Evropian për herë të dytë në histori të kombëtares.

E “finalja” për Shqipërinë do të transmetohet në dy kanale televizive shqiptare, “SuperSport 2” dhe “Art Sport 1”.

Shqipëria ka 13 pikë në pozitën e parë, dy më shumë se Çekia e dyta dhe tri më shumë se Polonia.

Moldavia është e katërta me nëntë pikë.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci