Të fundit

Rashiq ka frikë se serbët e Kosovës nuk janë të gatshëm për Asociacionin

Ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, ka theksuar se Asociacioni i komunave me shumicë serbe do të jetë një nga sfidat më të mëdha për serbët e Kosovës.

Ministri Rashiq për RTK2, ka shprehur frikën e tij se serbët e Kosovës nuk janë të gatshëm për asociacionin.

Ai ka theksuar se nuk ka zgjidhje të përhershme dhe të qëndrueshme për çështjen e komunitetit, nëse serbët e Kosovës nuk marrin pjesë në proces, dhe se duhet të marrinë përgjegjësi për realitetin e ri.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci