Të fundit

Në Shqipëria apo në Moldavi? – shihni festën “e çmendur” në tribuna për golin e Cikalleshit

Goli i shënuar në pjesën e parë të ndeshjes mes Moldavisë dhe Shqipërisë nga Sokol Cikalleshi, shtyn kuqezinjtë drejt kualifikimit në EURO 2024, pasi i dha avantazhin kombëtares shqiptare.

Dhe natyrshëm, festa ka qenë e jashtëzakonshme në tribuna, të cilat kanë mbushur me një numër të madh tifozësh shqiptarë, edhe pse sfida luhej në Kishinau, në kryeqytetin moldav dhe pritej që të kishte një atmosferë të ndezur nga vendasit, të cilët për herë të parë në histori kanë shanse të shkojnë në Europian.

Në pamjet e mëposhtme mund të shihet festa në tribunën e mbushur me tifozë shqiptarë menjëherë pasi Cikalleshi dërgoi sferën në rrjetë për t’i dhënë avantazhin kuqezinjve.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci