Të fundit

Festa e madhe e Sylvinhos me futbollistët pas kualifikimit në Evropian

Shqipëria siguroi kualifikimin në Kampionatin Evropian pas barazimit me Moldavinë.

Pas rënies së bilbilit nga gjyqtari skocez, festa filloi në Moldavi, me lojtarët dhe tifozët kuqezi që u bënë një.

Së bashku me ta u bashkua dhe trajneri Sylvinho, i cili pasi përshëndeti kundërshtarët dhe arbitrat, iu hodh në qafë Bajramit e me radhë lojtarëve të tjerë, për t’u bashkuar më pas me festën e tifozëve.

Video

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci