Të fundit

Kualifikimi i Shqipërisë, vjen reagimi i kryeministrit Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar në Facebook pasi Shqipëria me barazimin 1 -1 ndaj Moldavisë ka siguruar kualifikimin në Europianin 2024.

Ai ka thënë se kjo është një festë e madhe që do të vazhdojë.

Kurti ka uruar lojtarët dhe të gjithë shqiptarët.

Ky është postimi i tij:

Shqipëria kalon. Festë e madhe, që do vazhdojë në Euro 2024. Për herë të dytë në histori. Pas Francës, tashmë drejt Gjermanisë. Urime lojtarëve, gëzuar të gjithëve!

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci