Të fundit

Publikohen për të parën herë pamjet ekskluzive nga eskalimi i situatës mes Metit dhe Blerandos (VIDEO)

Mbrëmja e spektaklit ‘Prime’ ka nisur me transmetimin e një video materiali ekskluziv prej përplasjes, Blerando-Meti.

Brenda sekuencave të video materialit shihen qartë arsyet e fillimit të përplasjes, e që ishte detyra për të pastruar banjon.

Meti ka kërkuar nga Blerando si kapiten, t’i sigurojë atij, dorëza, maskë dhe spërkatës për pastrim.

Më pas, pas mos përmbushjes së kushteve nga Blerando, Meti e ka ftuar tek pjesa e tualetit, ku edhe ka eskaluar situata deri në përleshje fizike.

Për më tepër detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci