Të fundit

Haziri: Karriget në Kuvend të LDK-së ishin inskenim nga pala e tretë, s’e përsërisim atë gabim

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka thënë se në konventën e kësaj të diele s’ka shansë që të ndodhë ndonjë incident, siç kishin ndodhur në të kaluarën.

Duke kujtuar rrahjen e famshme me karrige, Haziri ka thënë se e gjithë ajo ka qenë një inskenim nga një palë e tretë dhe se LDK-ja nuk ka shansa që t’i përsëris gabimet.

“S’ka shancë me u përsëritë gabimet në LDK. Ka qenë gabim i dhimbshëm i inskenuar po ashtu nga pala e tretë, por ka mbetë perceptimi publik që s’është e vërteta, por njerëzit besojnë”, ka thënë Haziri për “Insajderi”.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci