Të fundit

Gani Gërmia i thotë fjalët që s’i tha askush për Albën, ajo fillon të qajë (VIDEO)

Ganiu ka thënë fjalë të mira për Albën dhe karakterin e saj që ka treguar në shtëpinë më të madhe të vendit.

Ai ka deklaruar se ajo është treguar e sjellshme dhe e sinqertë me banorët e tjerë të Big Brother VIP Kosova 2.

“Ka qenë një person i sinqertë, natyra dhe butësia e saj po përdoret nga banorët e tjerë”.

“Ajo është e sjellshme me të gjithë të tjerët”, ka thënë Ganiu.

Pas këtyre fjalëve Alba ka filluar të qajë./Klankosova.tv

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci