Të fundit

Tensionohet debati mes Bleros dhe Gani Gërmisë në ‘Prime’ (VIDEO)

Ganiu dhe Blero sot kanë debatuar në ‘Prime’ për Albën dhe mendimet e tyre për të.

Blero e quajti Albën se nuk është e sinqertë me Azemin dhe veten e saj.

Kurse, Ganiu këtë e kundërshtoi dhe tha se nuk ka mendim të tillë për Albën.

E kësaj deklarate i reagoi Blero duke i thënë që të mos ia përmend emrin.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci