Të fundit

“S’kam hyrë në BBVK të krijoj një lidhje dashurie, nuk dua të njihem për këso gjërash”, thotë Alba (VIDEO)

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba, ka reaguar pasi shumë prej banorëve i quajtën atë “aktore”, për shkak të mos vendosshmërisë së saj në lidhje me Azemin dhe pëlqimet e tjera që i janë shprehur.

Ajo e ka mohuar të jetë duke aktruar, derisa ka theksuar se nuk është bërë pjesë e BBVK-së, për të nisur një romancë të re.

“Nuk jam aktore, nuk jam duke aktruar, po të doja, do luaja me ndjenjat e secilit, nuk dua të njihem në këtë lojë për këto gjëra, se s’kam ardhur për të krijuar një lidhje dashurie” , ka thënë ajo pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci