Të fundit

Një i vdekur dhe pesë të lënduar në një aksident në rrugën Kaçanik – Ferizaj

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti në rrugën Kaçanik-Ferizaj.

Këtë për Klankosova.tv e ka bërë të ditur Qazim Reka zëdhënës i Policisë Rajonale në Ferizaj, ku tregoi se në aksident janë përfshirë tre vetura.

“Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar gjashtë persona njëri prej të cilëve ka ndërruar jetë”, tha Reka.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci