Të fundit

Zhduket një vajzë në Mitrovicë

Është zhdukur një vajzë në Mitrovicë, e cila dyshohet se ka probleme mendore.

Policia ka bërë të ditur se është duke e trajtuar rastin.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e cila dyshohet se ka probleme mendore, nga shtëpia ka dal më datë 16.11.2023 rreth orës 08:00 dhe deri me tani nuk është kthyer në shtëpi. Policia është duke trajtuar rastin”, thuhet në raportin e policisë.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci