Të fundit

Bastisje në veri, arrestohen katër doganierë

Prokuroria Speciale e Kosovës është duke kryer aksion në disa lokacione në komunat veriore të Kosovës.

Burime i kanë thënë Kohës se ky aksion ka të bëjë me disa zyrtarë doganier të cilët dyshohen për keqpërdorim të detyrës zyrtare.

Gjithashtu është mësuar se deri tani janë arrestuar katër zyrtarë të Doganës.

Aksioni i Prokurorisë është duke u asistuar nga Policia e Kosovës dhe është ende duke vazhduar.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci