Të fundit

Aksion i doganës dhe policisë në veri, dyshohet për disa vepra penale

Dogana e Kosovës në asistim nga Policia e Kosovës po zhvillojnë një aksion, ku janë bastisur katër lokacione.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë Speciale të Kosovës, Ekrem Lutfiu.

“Ky aksion është duke u referuar me urdhër të Prokurorisë Speciale ku dyshohet për veprat penale korrupsion, marrje ryshfeti dhe keqpërdorim të detyrës zyrtare”, tha Lutfiu.

Ndërsa, zëvendësdrejtori i policisë për rajonin e veriut, Veton Elshani, për Klankosova.tv tha se policia është duke i asistuar doganës dhe janë bastisur katër lokacione.

Deri më tani nuk dihet nëse ka persona të arrestuar nga ky aksion. Klankosova.tv do të ju mbajë të informuar në lidhje me ngjarjen.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci