Të fundit

Tetë doganierë e një polic të arrestuar në veri për korrupsion e keqpërdorim të pozitës

Dogana e Kosovës në bashkëpunim me policinë kanë zhvilluar bastisje në katër lokacione në veri të vendit me urdhër të Prokurorisë Speciale.

Nga ky aksion janë arrestuar nëntë persona, ka bërë të ditur zëdhënësi i doganës, Adriatik Stavileci për Klankosova.tv.

“Nga ky aksion janë arrestuar tetë doganierë dhe një zyrtar policor për keqpërdorim të pozitës zyrtare dhe korrupsion”, tha Stavileci.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci