Të fundit

Gjendet i vdekur një person në Pejë

Është gjetur i vdekur një person në Pejë, në shtëpinë e tij.

Këtë për Klankosova.tv e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i Policisë Rajonale në Pejë.

“Vdekja është konstatuar nga emergjenca e qytetit ndërsa ekipet policore të hetuesisë ndodhen në vendngjarje për ekzaminim të rrethanave dhe fakteve”, tha Gashi.

Ai bëri të ditur se viktima është e moshës 55-vjeçare.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci