Të fundit

Ambasadori i ri shqiptar viziton akademik Rexhep Qosjen

Ambasadori i ri i Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj, ka vizituar sot shkrimtarin dhe akademikun Rexhep Qosja.

Malaj ka shkruar se është fat të qëndrosh pranë Qosjes dhe të dëgjosh fjalët dhe mendimet e tij.

Ambasadori shqiptar tutje ka thënë se Qosja ka dhënë një kontribut të çmuar për kombin shqiptar.

“Kënaqësi e veçantë, që sëbashku me Anetën takuam personalitetin e shquar shqiptar, Akademik Rexhep Qosja.

Është fat tek qëndron pranë tij dhe dëgjon fjalët dhe mendimet e vyera të këtij burri të mënçur, që ka dhënë një kontribut të çmuar për kombin shqiptar!”, ka shkruar ai.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci