Të fundit

Legjenda Tyson e përshëndet me shqiponjë boksierin shqiptar

Boksieri shqiptar, Ermal Hadribeaj, ka arritur të fitojë titullin ndërkombëtar WBC në peshën super të lehtë përballë meksikanit Carlos Molinas.

Hadribeaj triumfoi ndaj kundërshtarit të tij Molina me “KO” në duelin që zgjati deri në raundin e nëntë. I pranishëm në komentimin e përballjes ishte dhe legjenda e peshave të rënda në boks, Mike Tyson.

Në momentin e festimit të titullit nga Hadribeaj, Tyson e përshëndeti duke formuar simbolin e shqiponjës me duar.

29-vjeçari e ka bërë debutimin në boks në vitin 2019, teksa në karrierën e tij profesionale numëron 16 fitore, ku gjashtë prej tyre erdhën me “KO”.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci