Të fundit

Jo vetëm në terren, Policia e Kosovës shpallet kampione edhe në futboll

Ekipi i Policisë së Kosovës në futboll është shpallur kampion në ligën e Federatës Sportive së Punëtorëve të Kosovës.

Ekipi i Policisë së Kosovës arriti titullin e kampionit në këtë organizim, ndërkaq festës iu bashkëngjiten pjesëtarët e Forcës së Sigurisë të Kosovës.

Ekipi i FSK-së arriti trofeun e Kupës në ligën e Federatës Sportive të Punëtorëve të Kosovës, teksa vendosën që të festonin së bashku me ekipin e Policisë së Kosovës.

“Policia e Kosovës edhe përmes sportit e kulturës, tregoi se kush jemi, çka përfaqësojmë dhe çfarë vlerash kemi si institucion dhe si zyrtarë policorë, ku edhe një herë në garën e fortë të Federatës Sportive të Punëtorëve të Kosovës, flamuri i Policisë së Kosovës u ngrit aty ku e ka vendin/KAMPION!”, thuhet mes të tjerash në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci