Të fundit

“Shukma zjarrin”, Gani Gërmia i shkon të shtrat Linda Halimit

Në natën e fundit të Big Brother VIP Kosova 2, atmosfera mes banorëve të shtëpisë së famshme u mbush me dinamika të ndryshme, duke përfshirë momente të tensionuara dhe shkëmbime emocionesh.

Edhe pse koha e gjumit po afrohej, energjia brenda mureve të shtëpisë ishte ende aty e veçanërisht te Ganiu.

Duke iu afruar fundit të një dite plot me aktivitete dhe emocione, Gani u përpoq të ngacmonte Lindën me humorin e tij karakteristik.

Në një moment ai iu afrua Lindës, e cila ishte duke u përgatitur për të fjetur, dhe si me shaka i thotë: “Këqyre kamerën, a rrimë për hatër të publikut dy minuta.”
Linda, e cila ishte tashmë në shtratin e saj, luste Ganiun që të shkonte te vendi i tij.

“Shukma zjarrin” –vazhdon Ganiu me shaka, derisa Linda e largon nga shtrati.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci