Të fundit

Serbia turpërohet përsëri, mposhtet nga shpresat e Anglisë

Pas humbjes turpëruese me rezultat 9:1, Kombëtarja e Anglisë për grupmoshat U-21 ka arritur ta mposht përsëri Serbinë.

Pas plot 90’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “TSC Arena”, Anglia e ka mposhtur Serbinë si mysafire me rezultat bindës 3:0.

Dy gola nga James McAtee (minuta e 5’ dhe 19’) dhe një gol nga Harvey Elliott i siguruan fitoren sot “Tre Luanëve” të rinj.

Me pikët e reja, Anglia ngjitet në kuotën e nëntë pikëve në vendin e dytë në Grupin F, krahas Serbisë që renditet e treta me gjashtë pikë.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci