Të fundit

Stadiumi ‘vërshohet’ nga shqiptarët në Basel (VIDEO)

Kosova dhe Zvicra do të ballafaqohen sot në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “St. Jakob Park”, duke filluar nga ora 20:45.

Dyert e stadiumit tashmë janë hapur, teksa një numër i madh i shqiptarëve ua kanë mësyrë hyrjeve.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci