Të fundit

Agim Ademi e çliron dorën: Fitoni sot dhe qiteni çmimin – sa i doni?

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi është munduar ti motivojë futbollistët para përballjes me Zvicrës.

Përmes një fjalimi para fillimit të takimit, Ademi iu ka thënë futbollistëve që “Fitojeni lojën dhe qitni çmimin vet, sa i doni premi”, duke tentuar ti motivojë ata.

Kosova do të përballet me Zvicrën sot në ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian dhe një fitore eventuale do ti mbante gjallë shpresat për Evropian.

Kosova ka 10 pikë nga tetë ndeshje të zhvilluara.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci