Të fundit

Kështu duket salla ku do të mbahet kuvendi zgjedhor i LDK-së

Lidhja Demokratike e Kosovës nesër do të mbajë zgjedhjet e brendshme të partisë dhe do të shpalosë konventën programore “Rruga e Re”.

Abdixhiku përmes një postimi në facebook ka treguar se gjithçka është gati për ditën e nesërme.

“Gati, gjithçka gati”, ka shkruar ai.

Kundërkandidati i Lumir Abdixhikut është shfaqur Faton Bislimi, ish-deputet i LDK-së në parlamentin e Kosovës.

Abdixhiku tani ka filluar të marrë mbështetjen e anëtarëve të LDK-së, e para është shfaqur që e përkrahë Abdixhikun, kryetarja e Forumit të Gruas, Jehona Lushaku Sadriu.

Kujtojmë që zgjedhjet e LDK-së do të mbahen tek Pallati i Rinisë në Prishtinë prej orës 17:00/Paparaci.com

LEXO EDHE:

Në prag të zgjedhjeve të LDK-së, Abdixhiku merr mbështetjen e parë

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci