Të fundit

Skandal në Shqipëri, tifozët futen në ring dhe e rrahin boksierin

Tifozët shqiptarë janë futur në ring pas një goditje të palejuar dhe kanë goditur me grushte boksierin kundërshtarë.

E gjithë ngjarja ishte duke u zhvilluar në palestrën “Feti Borova”.

Në ring ishin boksierët Nurjas dhe Ramirez.

Për më shumë ndiqini pamjet.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci