Të fundit

Zvicra vazhdon dominimin ndaj Kosovës

Kosova është duke kërkuar çdo mundësi për të siguruar kualifikimin në Europianin 2024, ndaj mbrëmjen e kësaj të shtune “dardanët” shpresojnë dhe do tentojnë fitoren ndaj Zvicrës në “ST. Jakob-Park”.

Zvicër-Kosovë po ndeshen duke nisur nga ora 20:45.

Zvicër-Kosovë (0-0)

Kualifikueset EURO 2024

17′-Zvicra vazhdon me sulmet në portën e Bekaj, Freuler humbet një super rast.

17′- Vargas tenton portën dhe i shkon shumë afër golit, por e dërgon topin jashtë.
27′-Bekaj ndal goditjen e Shaqirit dhe mban portën e Kosovës të paprekur.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci