Të fundit

Gjendet një person i vdekur në Pejë, policia fillon hetimet

Një person është gjetur pa shenja jete në Pejë afër shtëpisë së tij.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi, e ka konfirmuar për Paparacin se një person në qytetin e Pjesë është gjetur pa shenja jetë.

Më tej, Gashi ka thënë se prokurori i rasti ka vendosur që kjo vdekje të hetohet.

“Personi është gjetur në perimetrin e shtëpisë. Vdekja është konstatuar nga Emergjenca e qytetit ndërsa ekipet policore të hetuesisë ndodhin në vendngjarje për të arritur dhe fakteve”, ka thënë Gashi.

Ai ka përfunduar duke thënë se trupi i viktimës është dërguar për obduksion në Mjekësinë Ligjore në Prishtinë.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci