Të fundit

Fillon hakmarrja ndaj Bucit, pasi nisi shoqërinë me Kaderin – Injorohet nga Santiana, Alba dhe Vesa

Duket sikur një lloj hakmarrje ka filluar ndaj Bucit brenda Big Brother VIP Kosova, pas shoqërimit të tij me Kaderin.

Ai duket sikur është injoruar nga Santiana, Alba dhe Vesa.

Për më tepër mund të shikoni videon e mëposhtme:

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci