Të fundit

Ngjarjet e ditës së nesërme

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) mban Kuvendin e dhjetë Zgjedhor. (Salla e Sporteve, Pallati i Rinisë, Prishtinë, ora 14:00 – pamje në fillim të punimeve dhe gjatë fjalimit të kryetarit të LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Më pas vazhdojnë punimet e Kuvendit pa media. Pas përmbylljes së procesit zgjedhor, kryetari i LDK-së deklarohet për medie).

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) mban Konventën Programore. (Salla e Sporteve – Pallati i Rinisë, Prishtinë, ora 17:00)

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci