Të fundit

Tifozi futet në fushë, ia vendos plisin Granit Xhakës

Një tifoz i ka shpëtuar sigurimit në Basel duke u futur në fushën e lojës dhe duke vrapuar drejt kapitenit Xhaka.

Ai ia vendosi një plis në kokë Xhakës, derisa u largua nga sigurimi.

Zvicra e Kosova ndanë pikët sot duke mbyllur ndeshjen me rezultat të barabartë 1:1.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci