Të fundit

Bekaj: Emocione të papërshkrueshme, jemi të kënaqur me pikët

Portieri Visar Bekaj bëri debutimin e tij sot me Kosovën, duke e mbyllur ndeshjen me barazim me Zvicrën.

Bekaj është deklaruar pas ndeshjes duke thënë se kishte emocione të papërshkrueshme. Ai ka thënë se kanë mbetur të kënaqur me një pikë të marrë në Basel.

“Jam në shok, janë momente të pabesueshme nuk më besohet, kemi pasur një ndeshje shumë të fortë dhe e falënderoj zotin për këtë mundësi do të jetë një motiv shtesë për mua. Ne kemi hyrë në fushë me qëllim që të mos pranojmë gol. Por fatkeqësisht pësuam, mirëpo jemi të kënaqur me pikët”, deklaroi Bekaj.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci