Të fundit

Gliha e quan gënjeshtar Zhegrovën: Ai nuk ka dashur të luaj për Kosovën

Saga mes Kosovës e Zhegrovës ka vazhduar edhe sot. Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka demantuar sulmuesin kosovar duke deklaruar se ai ka refuzuar të luaj për Kosovën.

Në konferencë për media pas ndeshjes me Zvicrën, Gliha ka deklaruar se Zhegrova nuk ka pranuar të luaj për Kosovën dhe ato se çfarë ka thënë ai janë gënjeshtra.

“Është gënjeshtër që ai ka dashur të luaj për Kosovën. Unë bisedova me Agim Ademin dhe i tregova atij se kush do të pranoj të luaj do të luaj. Unë e ftova Edonin dy herë. E ftova me Andorrën nuk erdhi, e ftova më 10 nëntor nuk erdhi, tha se nuk e lejon klubi”, deklaroi Gliha.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci