Të fundit

Aksidenti në rrugën Kaçanik-Ferizaj, vdes edhe personi i dytë

Ka vdekur edhe personi i dytë, si pasojë e lëndimeve të marra në aksidentin në rrugën Kaçanik-Ferizaj raporton Paparaci.

Këtë për Paparacin e ka konfirmuar drejtori i Emergjencës Naser Syla.

“Po për fat të keq ka ndërruar jetë edhe personi i dytë”, tha Syla për Paparacin.

Gjatë mbrëmjes të së premtes ka ndodhur një aksident në rrugën Kaçanik-Ferizaj, ku vdiq një person dhe 5 të tjerë u lënduan.

LEXO EDHE: 

Një i vdekur dhe pesë të lënduar në një aksident në rrugën Kaçanik – Ferizaj

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci