Të fundit

“Kurrë në jetë mos ma bë me gisht”, debat i ashpër mes Bleros dhe Ganisë

Debati mes Bleros dhe Ganisë është ashpërsuar, pasi ai i tha këtj të fundit se “të zbërthej dhe të bëjë me fol me vete”.

Ndërsa, Gania iu përgjigj duke i thënë “kurrë në jetë mos të bëjë vaki të ma bësh me gisht më”.

“Visar Dermaku të interesoi se kush është. Visar Dermaku është një djalë me plot krenari dhe me karakter të fortë”, tha Gania.

Ndërsa, Blero iu kundërpërgjigj duke i thënë se “ti i ke harxhu kartat o Visar, ti e ke harxhu ajrin tënd, të njoh prej jashtë dhe e di kush je”.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci