Të fundit

Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

Në qytetin e Gjilanit është zhdukur një vajzë e mitur.

Kështu bëhet e ditur në raportin e fundit të Policisë së Kosovës.

Ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer e madje as nuk është lajmëruar.

“Ankuesja kosovare ka raportuar se më datën e lartcekur nga shtëpia ka dalë vajza e saj e mitur dhe deri në kohën e raportimit te rastin, vajza e saj nuk është kthyer dhe nuk iu është lajmëruar familjarëve të saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e fundit të policisë.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci