Të fundit

Kurti për ndeshjen me Zvicrën: Kosova gjeti mënyrën për të na gëzuar

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas ndeshjes së mbrëmshme mes Zvicrës dhe Kosovës, e cila përfundoi me barazim.

Kjo ndeshje i siguroi Zvicrës kualifikimin në EURO 2024, ndërsa për Kosovën kjo ëndërr mbaroi.

Kurti ka thënë se pa lojtarët kryesorë, Kosova mbrëmë gjeti mënyrën për të na gëzuar.

Ai i falënderoi djemtë e kombëtares për emocionet, derisa shtoi se përvojën e këtyre kualifikimeve duhet të vihet në funksion të përgatitjeve për fushatën e kampionatit botëror 2026.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci