Të fundit

Ish-banorja e Big Brother Vip Albania zbulon portetin e të dashurit

Ish-banorja e ‘Big Brother Vip’ Mikela Pupa na ka prezantuar për herë të parë me të dashurin e saj, edhe pse më herët u zotua se nuk do ta bënte një gjë të tillë, pasi ai vetë nuk ka dëshirë të bëhet publik.

Dyshja e dashuruar kanë nisur bashkëjetesën dhe vetë Mikela ka bërë me dije se djali që i ka rrëmbyer zemrën nuk është personazh publik por që i përket fushës së artit. Së fundmi fansat i kanë kërkuar me ngulm një foto të tyre dhe Mikela nuk ua ka ‘prishur’ qejfin.

“Foton më të bukur me të dashurin tend”, i ka shkruar një ndjekëse Mikelës.

“Nuk bëjmë foto kopertinash por kemi gjithmonë momente të tilla”, shkruan ajo  bashkangjitur videos së postuar, duke zbuluar për herë të parë identitetin e të dashurit të saj.

 

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci