Të fundit

Aksidenti në rrugën Kaçanik-Ferizaj, vdes edhe një person

Të premten e 17 nëntorit në rrugën Kaçanik-Ferizaj, pati ndodhur një aksident ku gjatë asaj dite u konfirmua vdekja e një personi.

Ndërkaq, Policia e Kosovës ka njoftuar se ka vdekur edhe një person nga ky aksident gjatë ditës së shtunë, që ishte duke marrë tretman në QKUK.

“Magjistralja Fusha e Pajtimit-Kaçanik, 17.11.2023-21:06. Më datën dhe kohën e lartcekur, viktima femër kosovare kishte pësuar  lëndime trupore në një aksident trafiku dhe  ka qenë duke marrë tretman mjekësor në QKUK-së. Më datë 18.11.2023 rreth orës 21:00 është konfirmuar se viktima e lartcekur ka ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Polcisë.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci