Të fundit

Adri e ngacmon Ganiun: I vetmi banor në shtëpi që është bukëpërmbys

Gani Gërmia mbrëmë e ka ngacmuar për një kohë të gjatë Adrin se kinse është duke flirtuar me vajza të tjera të shtëpisë.

“Kur Ilirjana është në gjumë ky zgjohet dhe bisedon e i shikon vajzat e tjera. E unë i tregoj Ilirjanës se krejt çfarë bënë ky”, ka thënë Ganiu.

Kurse, Adri ia ktheu me të njëjtën monedhë shakanë duke i thënë se publiku nuk duhet t’i besojë atij.

“Shpifës je, i vetmi banor në shtëpi që është bukëpërmbys”, ka thënë Adri.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci