Të fundit

Buci i kërkon falje Santianës: Edhe Morena Taraku me ardhë s’e bëj më

Një krisje në shoqërinë e Bucit dhe Santianës është shkaktuar me hyrjen e banores të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kadires.

Santiana ishte hatëruar me Bucin pasi e kishte ngacmuar për Kadiren duke i thënë se është më e bukur se ajo dhe vajzat e tjera të shtëpisë dhe ishte larguar nga ajo duke i thënë se më nuk e ka shoqe dhe nuk qëndron me të.

“Nëse dëshiron të vazhdojë kështu shoqëria jonë mundet, unë nuk të frikësohem aspak”, ka thënë Santiana.

Kurse, Buci i tha se duhet ta kuptojë që ai ka bërë shaka me të.

“Më fal, edhe Morena Taraku të vijë më nuk e bëjë”, ka thënë Buci.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci