Të fundit

​Abdixhiku ëmbëlsohet para Kuvendit të LDK-së

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, bashkë me bashkëshorten e tij dhe anëtarët tjerë të LDK-së, është ndalur fillimisht tek njëra nga ëmbëltoret e vjetra në Prishtinë për të vazhduar pastaj tek Kuvendi i LDK-së, i cili pritet të nis pas pak.

Aty pritet të rikonfirmohet kandidatura e Abdixhikut edhe për një mandat në krye të kësaj partie.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci