Të fundit

​Tahiri: Kosova të bëhet atdheu siç e ëndërrojmë të gjithë ne

Anëtari i kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Xhafer Tahiri në hyrje të Kuvendit Zgjedhor të LDK-së, ka thënë se ky organizim është pas një pune të madhe dhe procesi zgjedhor ku kanë marrë pjesë mbi 38 mijë anëtarë.

“Pas një procesi zgjedhor ku kanë marrë pjesë mbi 38 mijë anëtarë të LDK-së dhe sot do të zgjedhim kryetarin e LDK-së dhe pastaj në konventën programore do të aprovohet rruga e re si projekt zhvillimor, si një ide e re, si një projekt që ka në qendër zhvillimin e projekteve të mëdha infrastrukturore, në mënyrë që Kosova të bëhet atdheu siç e ëndërrojmë të gjithë ne”, tha ai.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci