Të fundit

Nis Kuvendi zgjedhor i LDK-së, në garë për kryetar Abdixhiku dhe Bislimi

Ka filluar Kuvendi i dhjetë Zgjedhor i LDK-së.

Delegatët e Lidhjes Demokratike të Kosovës janë mbledhur për të mbajtur Kuvendin e 10-të Zgjedhor.

Për pak pritet që atyre të iu drejtohet kryetari aktual i LDK-së, Lumir Abdixhiku, njëherësh kandidati i vetëm për të drejtuar këtë parti edhe për një mandat.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci