Të fundit

Osmani takon nesër Stoltenberg

Nesër në orën 15:30, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg.

Pas takimit, do të ketë edhe konferencë për media.

“Mediat fillimisht do të marrin pamje nga takimi, ndërkaq më pas Presidentja Osmani dhe Sekretari Stoltenberg do të mbajnë konferencë për media”, thuhet në njoftim.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci