Të fundit

“Është si qeni i Morena Tarakut”, përplasen Ylli dhe Shqipja

Debati mes Shqipes dhe Bucit ka vazhduar goxha gjatë.

Ai në një moment i tha Shqipes se flet shumë dhe i bëri një krahasim të quditshëm.

“Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut”, ka thënë Buci.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci